Viskas, ką sukuria gamta, yra unikalu. Todėl ir medžio masyvo gaminiai kiekvienas yra išskirtinis savo spalva, tekstūra, raštu ir charakteriu.

Uosis, kurį dažniausiai naudojame gamyboje, yra populiariausias Lietuvos žemėje augantis kietmedis. Uosis savo atsparumu ir tvirtumu prilygsta ąžuolui ir netgi jį lenkia pagal ilgalaikį atsparumą mechaniniams pažeidimams ir deformacijai.

Uosio tekstūra ir įmantrus raštas, priklausomai nuo dizaino, stiliaus ir spalvos, padės sukurti grožį bet kokiame interjere, ar tai būtų prabangūs rūmai, elegantiška pajūrio vila, romantiška provanso stiliaus studija ar unikali rustic stiliaus kaimo sodyba.

Klasikinės durys

Klasikinio stiliaus duris renkasi labai skirtingi užsakovai: tiek gerbiantys prabangią eleganciją, tiek vertinantys tradicijas ir rankų darbą, tiek meniškos sielos sentimentalūs romantikai. Klasikinio stiliaus durys gali būti derinamos ir su šiuolaikinėmis moderniomis interjero detalėmis, taip suteikiant interjerui daugiau žavesio ir charakterio.

Rinktis modelį

Modernios durys

Modernaus stiliaus durys neapkraunamos išraiškingomis detalėmis. Kokybė ir tobulumas kuriami apjungiant bei keičiant linijas, derinant tradicines formas ir lengvas spalvas.

Tokios durys tiks bet kuriame šiuolaikiniame bute, name, biure ar viešbutyje.

Rinktis modelį

Durys su stiklo intarpais

Stiklo intarpai tinka tiek modernaus stiliaus, tiek klasikinėms durims. Derinant skirtingas medžiagas ir proporcijas elegantiškai apjungiami tradicinio ir modernaus dizaino privalumai bei kuriami unikalūs projektai, atitinkantys kiekvieno kliento poreikius.

Rinktis modelį

Apsilankykite mūsų gamintų durų galerijoje

Reikia konsultacijos dėl durų gamybos ir įrengimo?

Natūralu, kad dauguma jūsų nesate ekspertai, ir pradėję įsirenginti ar atnaujinti namus, susiduriate su aibe neaiškumų ir dilemų.

Būtent tuomet galime padėti mes, Medrito konstruktoriai, dizaineriai ir meistrai. Susisiekite su mumis, atsakysime į iškilusius klausimus bei padėsime susikurti svajonių namus.

Pasitarsime, jei paskambinsite telefonu +370 698 00020, parašysite el.paštu info@medritas.lt arba susisieksite per užklausos formą.