Uosis, kurį dažniausiai naudojame gamyboje, yra populiariausias Lietuvos žemėje augantis kietmedis. Uosis savo atsparumu ir tvirtumu prilygsta ąžuolui ir netgi jį lenkia pagal ilgalaikį atsparumą mechaniniams pažeidimams ir deformacijai. Todėl jis itin tinka laiptų gamybai.

Laiptai yra būtent ta vieta, kur gali atsiskleisti šeimininko kūrybingumas. Laiptai namuose ne tik atlieka svarbią funkciją, bet kartu sukuria atitinkamą bendrą nuotaiką namuose ir net gali tapti tikru architektūros meno kūriniu.

Protingai ir su fantazija suprojektuoti laiptai ne tik padės jums persikelti iš taško A į tašką B, bet ir taps patogiu suoliuku trumpam prisėsti ar net jaukiu užkampiu vakaro skaitiniams.

Laiptasijiniai laiptai

Laiptasijiniai (medinės konstrukcijos) laiptai

Medinės laiptų pakopos montuojamos ant medinės konstrukcijos. Prie šių laiptų gali būti derinamos ne tik medinės, bet ir nerūdijančio plieno ar grūdinto stiklo baliustrados.

Medinės laiptų konstrukcijos gali būti įvairaus sudėtingumo. Projektuojama individualiai, pagal esamą laiptams skirtą angą.

Žiūrėti projektų galeriją
Laiptai Medrito gaminiai

Mediniai laiptai ant betono – metalo konstrukcijos

Iš betono išlieta laiptų konstrukcija yra neatsiejama namo konstrukcijos dalis. Metalinės konstrukcijos laiptai leidžia įgyvendinti orginalius ir išskirtinius laiptų dizaino sprendimus.

Šių abiejų tipų laiptų konstrukcijas verta svarstyti tik tuomet, kai namuose turite pakankamai erdvės.

Žiūrėti projektų galeriją
Kabantys laiptai - Medrito gaminiai

Kabantys laiptai

Kabančių laiptų konstrukcija išsiskiria tuo, kad yra tik viena laiptų sija arba jos visai nėra, laiptai tvirtinami prie sienos. Tokie laiptai atrodo itin moderniai, elegantiškai, neužgožia erdvės.

Žiūrėti projektų galeriją

Kartu su laiptais rinkitės komplektuojančias dalis

Laiptai ir baliustrada

Galite rinktis iš dažniausiai naudojamų baliustradų, arba pagaminsime specialiai jums pagal jūsų norus.

Laiptai ir baliustrada

Galite rinktis iš dažniausiai naudojamų standartinių variantų, arba užsisakyti individualiai jums pagamintus. Galimi ir unikalūs kalvių darbo dirbiniai, tiesiog išsakykite savo viziją.

Medinių porankių gamyba – viena iš mūsų stiprybių.

Skirtingai nuo daugelio konkurentų, gaminame vientisus, be sudūrimo, lenktus ir besisukančius kartu su laiptais porankius. Tokie porankiai ne tik dailesni, bet ir ergonomiški.

Laiptai ir baliustrada

Naudojame 8 mm arba 10 mm storio grūdintą stiklą.

Stiklas gali būti skaidrus, arba tonuotas (matinis).

Beicavimas – medžio paviršius padengiamas tam tikra spalva, bet medienos raštas išlieka ryškiai matomas. Dažniausiai beicuojamos laiptų pakopos, porankiai, taip pat mediniai baliustradų kuoliukai. Beicuotiems paviršiams spalvą siūlome rinktis iš plačios spalvų paletės:

Medis gali būti dažomas, tuomet medžio ornamentas tampa mažiau spalvus, gaminio spalva vienodesnė. Dažniausiai uždažomi laiptų priešpakopiai, taip pat metaliniai ir mediniai baliustradų kuoliukai.

Metaliniams dažomiems paviršiams siūlome rinktis spalvą iš plačios RAL (NCS) spalvų paletės.

Jei neišsirinkote tinkamos spalvos iš standartinių spalvų paletės – ne bėda, mes visuomet padėsime ir parinksime tokią spalvą, kuri tobulai derės su jūsų grindimis, apvadais ar kitomis interjeto detalėmis.

Mes pasirengę Jums patarti!

Atsakymai į klientų dažniausiai užduodamus klausimus apie laiptų gamybą

Ar gaminate laiptus pagal pateiktą pavyzdį iš žurnalo ar interneto?

Laiptai gaminami kiekvieniems namams individualiai. Jei turite savo įsivaizduojamų laiptų pavyzdį, parašykite mums, mes įvertinsime, ar galime pagaminti ir kokia bus kaina.

Kaip vyksta laiptų gamybos užsakymo procesas?

Pirmiausia, pasikalbame telefonu, išsiaiškiname jūsų poreikius. Tada atvykstame išsimatuoti erdvę bei pakonsultuojame dėl galimų konstruktyvo sprendimų. Po matavimų pateikiame kelis laiptų projektus su kaina jūsų pasirinkimui. Patvirtinus projektą, susideriname galimą laiptų montavimo terminą jūsų objekte.

Kiek trunka laiptų gamyba?

Paprastai, laiptų gamyba užtrunka iki 6 savaičių. Gaminti pradedame po to, kai sumokamas avansas.

Kiek trunka laiptų montavimas?

Suderiname montavimo datą, pristatome laiptus ir sumontuojame juos per 4-5 darbo dienas.

Kaip ir kada reikia mokėti už laiptus?

Susiderinus ir patvirtinus projektą, mokamas 30 proc. avansas.
50 proc. sumos mokama pagaminus laiptus, prieš pradedant montuoti.
Likusi 20 proc. suma sumokama po laiptų sumontavimo.

Kas įeina į laiptų komplektą?

Laiptų komplektą sudaro: medžio masyvo pakopos, priešpakopiai, apvadai, turėklai ir jų atramos (medis, metalas, stiklas), perdengimo briaunos apdaila.

Ar suteikiate garantijas?

Laiptų komplektui suteikiama 36 mėnesių garantija.

Kaip su jumis susisiekti?

Konsultuojame telefonu +370 698 00020, el.paštu info@medritas.lt arba susisiekite per užklausos formą.

Parašykite mums, padėsime apsispręsti!